Foundation Team

Elita Lysiak - Foundation Teacher
Elita Lysiak

Foundation Teacher

Elizabeth Stafford - Foundation Teacher
Elizabeth Stafford

Foundation Teacher

Crystal Daly - Foundation Teacher
Crystal Daly

Foundation Teacher

Rachael Studdert - Foundation Teacher
Rachael Studdert

Foundation Teacher

Jessica Cody - Foundation Teacher
Jessica Cody

Foundation Teacher

Grade 1 Team

Chris O'Neill - Grade 1 Teacher
Chris O'Neill

Grade 1 Teacher

Sue Oppy - Grade 1 Teacher
Sue Oppy

Grade 1 Teacher

Mallika Murphy - Grade 1 Teacher
Mallika Murphy

Grade 1 Teacher

Grade 2 Team

Naomi Falck - Grade 1/2 Teacher
Naomi Falck

Grade 1/2 Teacher

Briohny Davern - Grade 2 Teacher
Briohny Davern

Grade 2 Teacher

Shannon Gladman - Grade 2 Teacher
Shannon Gladman

Grade 2 Teacher

Claire Seale - Grade 2 Teacher
Claire Seale

Grade 2 Teacher

Grade 3 Team

Lauren Dickson - Grade 3 Teacher
Lauren Dickson

Grade 3 Teacher

Loren Astorino - Grade 3 Teacher
Loren Astorino

Grade 3 Teacher

Ali Miles - Grade 3 Teacher
Ali Miles

Grade 3 Teacher

Grade 4 Team

Stephanie Borschman - Grade 4 Teacher
Stephanie Borschman

Grade 4 Teacher

Ryan Potter - Grade 4 Teacher
Ryan Potter

Grade 4 Teacher

Mandy Eldridge - Grade 4 Teacher
Mandy Eldridge

Grade 4 Teacher

Grade 5 Team

Bec Kilfoyle - Grade 5 Teacher
Bec Kilfoyle

Grade 5 Teacher

Louise Miller - Grade 5 Teacher
Louise Miller

Grade 5 Teacher

Jessica Diston - Grade 5 Teacher
Jessica Diston

Grade 5 Teacher

Ed Aarons - Grade 5 Teacher
Ed Aarons

Grade 5 Teacher

Grade 6 Team

Jimmy Peart - Grade 6 Teacher
Jimmy Peart

Grade 6 Teacher

Shane Thomas - Grade 6 Teacher
Shane Thomas

Grade 6 Teacher

Sascha Wardlaw - Grade 6 Teacher
Sascha Wardlaw

Grade 6 Teacher

Specialist Team

Matthew Flynn - Music and Performing Arts Teacher
Matthew Flynn

Music and Performing Arts Teacher

Carly Foster - Coding and Robotics Teacher
Carly Foster

Coding and Robotics Teacher

Jyoti Funston - Art Teacher
Jyoti Funston

Art Teacher

Shanai Kellett - Indigenous Studies and Science Teacher
Shanai Kellett

Indigenous Studies and Science Teacher

Darren Luff - Physical Education Teacher
Darren Luff

Physical Education Teacher

Hisako Tada - L.O.T.E  Japanese Teacher
Hisako Tada

L.O.T.E Japanese Teacher

Educational Support Team

Charlene Angus - Education Support
Charlene Angus

Education Support

Sharyn Battin-Brown - Education Support
Sharyn Battin-Brown

Education Support

Janette Cahill - Education Support
Janette Cahill

Education Support

Christine Bowring - Education Support
Christine Bowring

Education Support

Lauren Christie - Education Support
Lauren Christie

Education Support

Carli Gibson - Welfare Officer
Carli Gibson

Welfare Officer

Rochelle Meneilly - Education Support
Rochelle Meneilly

Education Support

Heather Yanner - Education Support
Heather Yanner

Education Support

Administration Team

Brooke Lawson - Business Manager
Brooke Lawson

Business Manager

Julie Santarossa - Administration Officer
Julie Santarossa

Administration Officer

Amanda Redden - Administration Officer
Amanda Redden

Administration Officer

Gayle Way - Office Manager
Gayle Way

Office Manager

Principal Class

Andrew Haley - Principal
Andrew Haley

Principal

Nicholas Davern - Assistant Principal
Nicholas Davern

Assistant Principal

Tess Higgins - Assistant Principal
Tess Higgins

Assistant Principal